HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
 Ekipi - BESA [BES]

Foto e Ekipit [BESA]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Sanel BANDICSanel BANDIC  Republika e Kosoves05. Shtator 1987 (36)----------
0Valmir BYTYCIValmir BYTYCI  Republika e Kosoves05. Shkurt 1982 (42)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Besnik (B) KRASNIQIBesnik (B) KRASNIQI  Republika e Kosoves01. Shkurt 1980 (44)------------
0Granit ADEMAJGranit ADEMAJ  - (-)------------
0Elvis GACAFERRIElvis GACAFERRI  Republika e Kosoves02. Qershor 1988 (36)------------
0Besnik MORINABesnik MORINA  Republika e Kosoves09. Janar 1988 (36)------------
0Florent PAPUCIFlorent PAPUCI  Republika e Kosoves18. Shkurt 1988 (36)------------
0Shpëtim ZHARAShpëtim ZHARA  Republika e Kosoves06. Janar 1989 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)------------
0Dëfrim DEMAJDëfrim DEMAJ  Republika e Kosoves21. Dhjetor 1989 (34)------------
0Kushtrim GASHIKushtrim GASHI  Republika e Kosoves16. Janar 1991 (33)11----------
0Visar HAKLAJVisar HAKLAJ  - (-)------------
0Leonard IBERDEMAJLeonard IBERDEMAJ  - (-)------------
0Diar MIFTARAJDiar MIFTARAJ  Republika e Kosoves20. Shtator 1990 (33)------------
0Adis SALIHUAdis SALIHU  Republika e Kosoves- (-)------------
0Jusuf SHABOTICJusuf SHABOTIC  - (-)------------
0Krenar VOKSHIKrenar VOKSHI  Republika e Kosoves01. Janar 1986 (38)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arlind AHMETIArlind AHMETI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1988 (35)------------
0Egzon GASHIEgzon GASHI  Republika e Kosoves08. Nentor 1988 (35)11--1-------
0Pren KABASHIPren KABASHI  - (-)------------
0Arlind LOKAJArlind LOKAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 Stafi i BESA [BESA]

 Funksioni
Valdet SHOSHIValdet SHOSHI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer