HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
 Ekipi - VELLAZNIMI [VLL]

Foto e Ekipit [VELLAZNIMI]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Altik MUHAXHIRIAltik MUHAXHIRI  - (-)----------
0Kushtrim MUSHICAKushtrim MUSHICA  Republika e Kosoves01. Maj 1985 (37)----------
0Alban XHARAVINAAlban XHARAVINA  Republika e Kosoves10. Shtator 1987 (35)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Denis ISAJADenis ISAJA  Republika e Kosoves05. Qershor 1984 (38)------------
0Albin KRASNIQIAlbin KRASNIQI  - (-)------------
0Debatik QARKAXHIJADebatik QARKAXHIJA  Republika e Kosoves19. Nentor 1989 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Luigj BUQAJLuigj BUQAJ  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1981 (41)------------
0Gjergj BUSHAJGjergj BUSHAJ  Republika e Kosoves08. Mars 1991 (31)------------
0Alban DULAZEKAAlban DULAZEKA  Republika e Kosoves05. Maj 1988 (34)------------
0Roland DURAKURoland DURAKU  Republika e Kosoves14. Shkurt 1987 (35)------------
0Atdhe GASHIAtdhe GASHI  Republika e Kosoves21. Shtator 1985 (37)------------
0Robert GJERAJRobert GJERAJ  Republika e Kosoves12. Prill 1985 (37)------------
0Rilind JUNIKURilind JUNIKU  Republika e Kosoves07. Dhjetor 1990 (32)------------
0Liridon LEKAJLiridon LEKAJ  - (-)------------
0Ylli MYRTAYlli MYRTA  Republika e Kosoves19. Shtator 1989 (33)------------
0Agron SKERAJAgron SKERAJ  Republika e Kosoves18. Shtator 1988 (34)------------
0Shpat TETRICAShpat TETRICA  Republika e Kosoves02. Mars 1990 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fatih KARAHODAFatih KARAHODA  Republika e Kosoves07. Prill 1987 (35)------------
0Ylber MYRTAYlber MYRTA  - (-)------------
0Ermir NIKOLICErmir NIKOLIC  Bosnia and Herzegovina22. Nentor 1989 (33)------------
0Fisnik PAPUCIFisnik PAPUCI  Republika e Kosoves01. Korrik 1983 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i VELLAZNIMI [VELLAZNIMI]

 Funksioni
Skënder SHENGJYLISkënder SHENGJYLI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ajet SHOSHOLLIAjet SHOSHOLLI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer