HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Butrinti [BUT]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Mario BYTYCIMario BYTYCI  Republika e Shqiperise- (-)----------
 Marjo MUJOMarjo MUJO  - (-)----1-----
 Bruno ONJEABruno ONJEA  - (-)----------
 Marjus SEJDINAJMarjus SEJDINAJ  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 1-----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Shkelzen ALZENELIShkelzen ALZENELI  - (-)------------
 Simon BATHASimon BATHA  - (-)------------
 Nexhat DRAZHANINNexhat DRAZHANIN  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Gelbert KOSHIGelbert KOSHI  - (-)------------
 Ibrahim MAZEIbrahim MAZE  - (-)------------
 Oltion RAPAOltion RAPA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Sokol XHUVANISokol XHUVANI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albano ALEKSIAlbano ALEKSI  - (-)------------
 Benardo BAZAJBenardo BAZAJ  - (-)------------
 Shkelzen DALIPIShkelzen DALIPI  - (-)----2-------
 Abaz KARAKACIAbaz KARAKACI  - (-)------------
 Ardian KOLAArdian KOLA  Republika e Shqiperise24. Gusht 1984 (39)----1-------
 Spiro KORDHASpiro KORDHA  - (-)------------
 Artan MECANIArtan MECANI  - (-)----1-------
 Dhiogjen MUCODhiogjen MUCO  - (-)----1-------
 Skerdi MYRTASkerdi MYRTA  - (-)------------
 Kostaq PAPAKostaq PAPA  - (-)----2-------
 Mateo QENDROMateo QENDRO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Pertef DORTIPertef DORTI  - (-)----1-------
 Maringlen NELAJMaringlen NELAJ  - (-)------------
 Jasmin RRABOSHTAJasmin RRABOSHTA  Republika e Shqiperise30. Prill 1990 (34)----2-------
 Andri RUGJIAndri RUGJI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-------
 Stafi i Butrinti [Butrinti]

 Funksioni
Mustafa HYSAJMustafa HYSAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer