HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Elbasani [ELB]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Alfred GURRAAlfred GURRA  - (-)----------
 Elvis KOTORRIElvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)----------
 Eduart MYFTARAGOEduart MYFTARAGO  - (-)----------
 Irakli TOCIIrakli TOCI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1981 (42)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjal BALLAErjal BALLA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)------------
 Aldo BELLOAldo BELLO  Republika e Shqiperise23. Shtator 1986 (37)------------
 Donald CANIDonald CANI  - (-)------------
 Marsid DUSHKUMarsid DUSHKU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Besian GJINIBesian GJINI  - (-)------------
 Domenik IBRAHIMIDomenik IBRAHIMI  Republika e Shqiperise21. Shtator 1990 (33)------------
 Ganjol KACULIGanjol KACULI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Jurgen LLESHIJurgen LLESHI  - (-)------------
 Armando MEHMETAJArmando MEHMETAJ  Republika e Shqiperise23. Prill 1983 (41)------------
 Ilirjan MERTIRIIlirjan MERTIRI  Republika e Shqiperise01. Prill 1979 (45)------------
 Erjol MERXHAErjol MERXHA  Republika e Shqiperise21. Prill 1979 (45)------------
 Arjan PISHAArjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)----1-------
 Xhuljan TURHANIXhuljan TURHANI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Odeon BERDUFIOdeon BERDUFI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)------------
 Dorian BYLYKBASHIDorian BYLYKBASHI  Republika e Shqiperise08. Gusht 1980 (43)------------
 Jurgen DOSTIJurgen DOSTI  - (-)------------
 Endri DUKAEndri DUKA  Republika e Shqiperise07. Tetor 1987 (36)------------
 Jurgen ELEZIJurgen ELEZI  - (-)------------
 Orgest GAVAOrgest GAVA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)------------
 Klaus GJORGAKlaus GJORGA  - (-)------------
 Endri HALILAJEndri HALILAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ardit HILAArdit HILA  Republika e Shqiperise06. Janar 1993 (31)----2-------
 Albano ISAJAlbano ISAJ  Republika e Shqiperise04. Prill 1978 (46)------------
 Xhulio JAUPIXhulio JAUPI  - (-)----1-------
 Ervis KAPJAErvis KAPJA  - (-)------------
 Egert KUCIEgert KUCI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1985 (38)------------
 Serxhio MUKJASerxhio MUKJA  - (-)------------
 Klevis ROSHIKlevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (39)------------
 Mateos TOCIMateos TOCI  - (-)------------
 Anxhelo TUPIAnxhelo TUPI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Romario BAJRAMIRomario BAJRAMI  - (-)------------
 Sotir BEZHANISotir BEZHANI  - (-)------------
 Endri DALIPIEndri DALIPI  Republika e Shqiperise02. Maj 1983 (41)----7------2
 Elton FEROElton FERO  - (-)------------