HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Ada [ADA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Samet CURRISamet CURRI  Republika e Shqiperise15. Shtator 1994 (29)----------
 Elis DERVISHAJElis DERVISHAJ  Republika e Shqiperise12. Dhjetor 1982 (41)----------
 Besnik NDOJBesnik NDOJ  - (-)----------
 Griseld TOLAGriseld TOLA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enis FERLUSHKAJEnis FERLUSHKAJ  Republika e Shqiperise28. Maj 1989 (35)------------
 Genti ISUFIGenti ISUFI  - (-)------------
 Izmir PELINKUIzmir PELINKU  - (-)------------
 Paulo RROTAJPaulo RROTAJ  - (-)------------
 Feliks TOTAFeliks TOTA  - (-)------------
 Mateo ZEFIMateo ZEFI  - (-)----1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Seald BASHISeald BASHI  - (-)------------
 Florenc CAKUFlorenc CAKU  - (-)------------
 Arsid COBAArsid COBA  Republika e Shqiperise07. Qershor 1989 (35)------------
 Edmond DOCIEdmond DOCI  Republika e Shqiperise01. Mars 1981 (43)------------
 Oltion DRABEJAOltion DRABEJA  - (-)------------
 Preke GJONDREKAJPreke GJONDREKAJ  - (-)------------
 Ditmir GRIMCIDitmir GRIMCI  - (-)------------
 Erjon HOTIErjon HOTI  Republika e Shqiperise08. Maj 1983 (41)------------
 Fatjon HYSAJFatjon HYSAJ  - (-)------------
 Ervit JACAJErvit JACAJ  - (-)------------
 Albert KACIAlbert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (43)------------
 Orges LINIOrges LINI  - (-)------------
 Etrit NIKAEtrit NIKA  Republika e Shqiperise24. Shtator 1981 (42)------------
 Jersid PELLUMBAJ (2090)Jersid PELLUMBAJ (2090)  - (-)------------
 Vahedin PEPAJVahedin PEPAJ  Republika e Shqiperise01. Gusht 1983 (40)----1-------
 Sedah RAHOVASedah RAHOVA  - (-)---------1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2----1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elidon DOCIElidon DOCI  Republika e Shqiperise13. Mars 1988 (36)------------
 Donald KASTRATIDonald KASTRATI  - (-)------------
 Ndue MUJECINdue MUJECI  - (-)----2----1--
 Besar MUSTAFAJBesar MUSTAFAJ  - (-)------------
 Jurgen PRODAJurgen PRODA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4----2--
 Stafi i Ada [Ada]

 Funksioni
Kujtim SHABAKujtim SHABA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer