HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)22----1-----
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)11----1-----
 Amarildo DIMOAmarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)22----1-----
 Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)1-1---------
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)22---1------
 Samir SAHITISamir SAHITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (35)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -13-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)2111--------
 Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)22----------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)22----------
 Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)22----1----1
 Zeljko TOMICZeljko TOMIC  - (-)2111--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -14----1
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)22----------
 Andi RIBAJAndi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)22-1--------
 Adnand TAHIRLLARIAdnand TAHIRLLARI  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -14----1
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

 Funksioni
Mirel JOSAMirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer