HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Team statistics - Teuta
General
Matches played: 33
Win: 13
Draw: 6
Lost: 14
Highest home win:
Teuta - Skenderbeu

2-0
Highest home lost:
Teuta - Apolonia

0-2
Highest away win:
Flamurtari - Teuta

0-3
Highest away lost:
Kastrioti - Teuta

3-0
Goals
Goals for: 33
Goals for per match: 1
Goals against: 40
Goals against per match: 1.21
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 35
Goals per match: 2.06
Goals for20
Goals for per match: 1.18
Goals against15
Goals against per match: 0.88
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 38
Goals per match: 2.38
Goals for13
Goals for per match: 0.81
Goals against25
Goals against per match: 1.56
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit