HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Team statistics - HAJVALIA
General
Matches played: 29
Win: 13
Draw: 8
Lost: 8
Highest home win:
HAJVALIA - TREPCA

4-0
Highest home lost:
HAJVALIA - BESA

1-3
Highest away win:
FERONIKELI - HAJVALIA

2-5
Highest away lost:
TREPCA 89 - HAJVALIA

3-0
Goals
Goals for: 42
Goals for per match: 1.45
Goals against: 31
Goals against per match: 1.07
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.53
Matches total: 16
Matches played: 15
Total goals (for and against): 41
Goals per match: 2.73
Goals for24
Goals for per match: 1.6
Goals against17
Goals against per match: 1.13
Away games statistics
Away games percentage: 0.47
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 32
Goals per match: 2.29
Goals for18
Goals for per match: 1.29
Goals against14
Goals against per match: 1
Goals per matchday