HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 29 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Team statistics - Teuta
General
Matches played: 36
Win: 18
Draw: 9
Lost: 9
Highest home win:
Teuta - Bylis

3-0
Highest home lost:
Teuta - Partizani

0-2
Highest away win:
Terbuni - Teuta

1-4
Highest away lost:
Kukësi - Teuta

3-0
Goals
Goals for: 41
Goals for per match: 1.14
Goals against: 28
Goals against per match: 0.78
No goals against: 16
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 29
Goals per match: 1.61
Goals for19
Goals for per match: 1.06
Goals against10
Goals against per match: 0.56
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 2.22
Goals for22
Goals for per match: 1.22
Goals against18
Goals against per match: 1
Goals per matchday