HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team statistics - Apolonia
General
Matches played: 30
Win: 18
Draw: 6
Lost: 6
Highest home win:
Apolonia - Partizani

4-0
Highest home lost:
Apolonia - Beselidhja

1-2
Highest away win:
Vlora - Apolonia

1-2
Highest away lost:
Tomori - Apolonia

2-0
Goals
Goals for: 50
Goals for per match: 1.67
Goals against: 31
Goals against per match: 1.03
No goals against: 8
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 46
Goals per match: 3.07
Goals for32
Goals for per match: 2.13
Goals against14
Goals against per match: 0.93
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 35
Goals per match: 2.33
Goals for18
Goals for per match: 1.2
Goals against17
Goals against per match: 1.13
Goals per matchday