HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
Team statistics - Mamurras
General
Matches played: 2
Win: 0
Draw: 0
Lost: 2
Highest home win:

Highest home lost:
Mamurras - Skenderbeu

0-8
Highest away win:

Highest away lost:
Skenderbeu - Mamurras

9-1
Goals
Goals for: 1
Goals for per match: 0.5
Goals against: 17
Goals against per match: 8.5
No goals against: 0
Home games statistics
Home games percentage: 0.1
Matches total: 1
Matches played: 1
Total goals (for and against): 8
Goals per match: 8
Goals for0
Goals for per match: 0
Goals against8
Goals against per match: 8
Away games statistics
Away games percentage: 0.1
Matches total: 1
Matches played: 1
Total goals (for and against): 10
Goals per match: 10
Goals for1
Goals for per match: 1
Goals against9
Goals against per match: 9
Goals per matchday