HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
Team statistics - Shqiperia U-21
General
Matches played: 13
Win: 2
Draw: 2
Lost: 9
Highest home win:
Shqiperia U-21 - Azerbjxhan U-21

1-0
Highest home lost:
Shqiperia U-21 - Poloni U-21

0-3
Highest away win:

Highest away lost:
Skoci U-21 - Shqiperia U-21

5-2
Goals
Goals for: 20
Goals for per match: 1.54
Goals against: 33
Goals against per match: 2.54
No goals against: 1
Home games statistics
Home games percentage: 4
Matches total: 8
Matches played: 8
Total goals (for and against): 24
Goals per match: 3
Goals for10
Goals for per match: 1.25
Goals against14
Goals against per match: 1.75
Away games statistics
Away games percentage: 4
Matches total: 8
Matches played: 5
Total goals (for and against): 29
Goals per match: 5.8
Goals for10
Goals for per match: 2
Goals against19
Goals against per match: 3.8
Goals per matchday