HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Team statistics - Apolonia
General
Matches played: 6
Win: 3
Draw: 0
Lost: 3
Highest home win:
Apolonia - Gramozi

3-1
Highest home lost:
Apolonia - Laci

1-3
Highest away win:
Gramozi - Apolonia

1-5
Highest away lost:
Tirana - Apolonia

3-0
Goals
Goals for: 13
Goals for per match: 2.17
Goals against: 12
Goals against per match: 2
No goals against: 0
Home games statistics
Home games percentage: 0.25
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 8
Goals per match: 4
Goals for4
Goals for per match: 2
Goals against4
Goals against per match: 2
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 4
Matches played: 4
Total goals (for and against): 17
Goals per match: 4.25
Goals for9
Goals for per match: 2.25
Goals against8
Goals against per match: 2
Goals per matchday