HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Team statistics - Apolonia
General
Matches played: 30
Win: 14
Draw: 14
Lost: 2
Highest home win:
Apolonia - Shkumbini

3-0
Highest home lost:

Highest away win:
Dinamo - Apolonia

0-4
Highest away lost:
Terbuni - Apolonia

2-0
Goals
Goals for: 37
Goals for per match: 1.23
Goals against: 14
Goals against per match: 0.47
No goals against: 18
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 24
Goals per match: 1.6
Goals for18
Goals for per match: 1.2
Goals against6
Goals against per match: 0.4
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 27
Goals per match: 1.8
Goals for19
Goals for per match: 1.27
Goals against8
Goals against per match: 0.53
Goals per matchday