HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Team statistics - Kamza
General
Matches played: 30
Win: 11
Draw: 4
Lost: 15
Highest home win:
Kamza - Luftetari

2-0
Highest home lost:
Kamza - Himara

1-6
Highest away win:
Elbasani - Kamza

2-3
Highest away lost:
Butrinti - Kamza

3-0
Goals
Goals for: 33
Goals for per match: 1.1
Goals against: 47
Goals against per match: 1.57
No goals against: 9
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 49
Goals per match: 3.27
Goals for26
Goals for per match: 1.73
Goals against23
Goals against per match: 1.53
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 31
Goals per match: 2.07
Goals for7
Goals for per match: 0.47
Goals against24
Goals against per match: 1.6
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit