HOT NEWS
E enjte, 18 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Sarajevo - Kukësi 0:0 (25.7.2013.) / Kukesi kualifikohet per ne raundin e trete te Europa League

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 9am - July 26, 2013
Ndeshja e pare eshte fituar nga Kukesi 3-2 dhe me barazimin 0-0 ne ndeshjen e kthimit kuksianet vazhdojne me tej
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit