HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Rezultatet - Ndeshjet 1 (10.06.2016 - 14.06.2016)

E premte, 10.06.2016 - 1. Java
1Show Events of MatchGrupi A21:00 hFrance, French RepublicFrancaRomaniaRumania2 - 1 
E shtunë, 11.06.2016 - 1. Java
2Show Events of MatchGrupi A15:00 hRepublika e ShqiperiseShqiperiSwitzerland, Swiss ConfederatiZvicer0 - 1 
3Show Events of MatchGrupi B18:00 hWallesUellsSlovakia (Slovak Republic)Sllovaki2 - 1 
4Show Events of MatchGrupi B21:00 hEnglandAngliRussian FederationRusia1 - 1 
E diel, 12.06.2016 - 1. Java
5Show Events of MatchGrupi D15:00 hTurkey, Republic ofTurqiCroatia, Republic ofKroacia0 - 1 
6Show Events of MatchGrupi C18:00 hPoland, Republic ofPoloniNorth IrelandIrlanda e Veriut1 - 0 
7Show Events of MatchGrupi C21:00 hGermany, Federal Republic ofGjermaniUkraineUkraine2 - 0 
E hënë, 13.06.2016 - 1. Java
8Show Events of MatchGrupi D15:00 hSpain, Kingdom ofSpanjeCzech RepublicCeki1 - 0 
9Show Events of MatchGrupi E18:00 hIrelandIrlandaSweden, Kingdom ofSuedi1 - 1 
10Show Events of MatchGrupi E21:00 hBelgium, Kingdom ofBelgjikaItaly, Italian RepublicItali0 - 2 
E martë, 14.06.2016 - 1. Java
11Show Events of MatchGrupi F18:00 hAustria, Republic ofAustriHungary, Republic ofHungari0 - 2 
12Show Events of MatchGrupi F21:00 hPortugal, Portuguese RepublicPortugaliIceland, Republic ofIslanda1 - 1