HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
E diel, 02 Prill 2017 17:00 h
 
BESA vs TREPCA
 

Match details
Match Date :E diel, 02 Prill 2017
Match Time :17:00 h
 

Head-to-head

BESA Stats TREPCA
5 Current rank 11
22 Matches 22
10/7/5 W/D/L (Total) 2/7/13
6/3/2 W/D/L (Home)1/3/7
4/4/3 W/D/L (Away)1/4/6
37Points13
29 : 19 Goals19 : 39
10 Difference-20
BESA - HAJVALIA 4:0 Highest won homeTREPCA - HAJVALIA 3:0
BESA - TREPCA 1:2 Highest loss homeTREPCA - LIRIA 1:4
FERONIKELI - BESA 1:2 Highest won awayBESA - TREPCA 1:2
PRISHTINA - BESA 2:0 Highest loss awayTREPCA 89 - TREPCA 6:1


History of matches
Vala Superliga Kosove 2016-17
5E diel, 18. Shtator 201615:00TREPCA-BESA1-1
16E diel, 27. Nentor 201613:00BESA-TREPCA1-2
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
1E diel, 21. Gusht 201117:00TREPCA-BESA1-0
12E diel, 30. Tetor 201114:00BESA-TREPCA3-1
31E diel, 27. Maj 201217:00TREPCA-BESA2-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
3E shtunë, 31. Gusht 201317:00TREPCA-BESA2-0
14E mërkurë, 06. Nentor 201314:00BESA-TREPCA2-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
2E shtunë, 25. Gusht 201217:00TREPCA-BESA5-1
13E shtunë, 03. Nentor 201214:00BESA-TREPCA2-0
30E mërkurë, 15. Maj 201316:00TREPCA-BESA0-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
8E shtunë, 25. Shtator 201015:00TREPCA-BESA2-0
19E diel, 13. Mars 201114:00BESA-TREPCA2-2
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
10E diel, 04. Tetor 200915:00BESA-TREPCA0-0
21E mërkurë, 31. Mars 201014:00TREPCA-BESA0-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
6E diel, 21. Shtator 201415:30BESA-TREPCA1-0
17E diel, 01. Mars 201513:00TREPCA-BESA0-1
26E hënë, 04. Maj 201514:00TREPCA-BESA0-2