HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
E diel, 02 Prill 2017 17:00 h
 
TREPCA 89 vs LIRIA
 

Match details
Match Date :E diel, 02 Prill 2017
Match Time :17:00 h
 

Head-to-head

TREPCA 89 Stats LIRIA
1 Current rank 8
22 Matches 22
17/3/2 W/D/L (Total) 7/4/11
9/2/0 W/D/L (Home)5/2/4
8/1/2 W/D/L (Away)2/2/7
54Points25
47 : 16 Goals23 : 25
31 Difference-2
TREPCA 89 - TREPCA 6:1 Highest won homeLIRIA - HAJVALIA 3:0
---- Highest loss homeLIRIA - TREPCA 89 0:3
HAJVALIA - TREPCA 89 0:4 Highest won awayTREPCA - LIRIA 1:4
FERONIKELI - TREPCA 89 4:1 Highest loss awayKF LLAPI - LIRIA 2:0


History of matches
Vala Superliga Kosove 2016-17
6E premte, 23. Shtator 201615:00TREPCA 89-LIRIA2-0
17E mërkurë, 30. Nentor 201613:00LIRIA-TREPCA 890-3
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
10E diel, 16. Tetor 201115:10TREPCA 89-LIRIA2-2
21E shtunë, 31. Mars 201215:30LIRIA-TREPCA 892-0
33E diel, 03. Qershor 201217:00LIRIA-TREPCA 893-2
Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
8E enjte, 01. Tetor 201514:00TREPCA 89-LIRIA1-1
19E diel, 06. Mars 201613:30LIRIA-TREPCA 892-0
30E diel, 08. Maj 201615:00TREPCA 89-LIRIA6-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
8E hënë, 03. Tetor 201115:00LIRIA-TREPCA 890-2
19E mërkurë, 20. Mars 201314:00TREPCA 89-LIRIA1-0
27E diel, 28. Prill 201313:00TREPCA 89-LIRIA2-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
7E shtunë, 18. Shtator 201015:10LIRIA-TREPCA 890-0
18E diel, 06. Mars 201114:00TREPCA 89-LIRIA1-0