HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

U-17 Internationals
 Kronika e ndeshjes: Kualifikimet Europiani 2010-11 - E shtunë, 25. Shtator 2010 - 01:00 h

Norvegji U-17Shqiperia U-17
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 25 Shtator 2010
Match Time :01:00 h
 
Match referee(s):Oleg MOLCEANOV, Ghenadie SIDENCO, Alan SANT, Thomas DEBONO
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 52' : Veton BERISHA ( 1 )
 • 6' : Veton BERISHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 33' : Anders SKOG ( 1 )
  • 52' : Veton BERISHA ( 1 )
  • 59' : Thomas GROGAARD ( 1 )
  • 65' : Ole Kristian SELNAES ( 1 )
  • 71' : Ohi MOMOIJUANFO ( 1 )
  • 38' : Dejvi DUKA ( 1 )
  • 73' : Mateus SHKRETA ( 1 )
  • 77' : Bruno HOXHA ( 1 )
  • 8' : Resul KASTRATI ( 1 )