HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-17 Internationals
 Ekipi - Shqiperia U-17 [AlbU17]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Samet CURRI  Republika e Shqiperise15. Shtator 1994 (29)----------
 Aldo TEQJA  Republika e Shqiperise04. Maj 1994 (29)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Lerbi HOXHA  Republika e Shqiperise04. Mars 1994 (29)321---------
 Resul KASTRATI  Republika e Shqiperise20. Mars 1994 (29)33----1-----
 Rexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (29)33----------
 Lorenc SHQYPI  Republika e Shqiperise04. Qershor 1994 (29)33----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Griseld CEKICI  Republika e Shqiperise14. Qershor 1994 (29)321---1-----
 Dejvi DUKA  Republika e Shqiperise17. Tetor 1994 (29)33----2-----
 Elseid Hysaj  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1994 (29)33----------
 Gabriele MEZINI  Republika e Shqiperise05. Shkurt 1994 (29)312---1-----
 Arben MUSKAJ  Republika e Shqiperise27. Qershor 1994 (29)33--1-1-----
 Erjon PAPINGU  Republika e Shqiperise27. Mars 1994 (29)2-2---------
 Vasil VILA  Republika e Shqiperise19. Janar 1994 (29)321---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-8-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno HOXHA  Republika e Shqiperise02. Mars 1994 (29)22----2-----
 Enea KADIU  Republika e Shqiperise14. Korrik 1994 (29)------------
 Mateus SHKRETA  Republika e Shqiperise16. Prill 1994 (29)33----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-11-----
 Stafi i Shqiperia U-17 [Shqiperia U-17]

 Funksioni
Adrian MEMA  Republika e Shqiperise16. Nentor 1971 (52)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit