HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Korrik 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Ndeshje miqesore
 Kronika e ndeshjes: Miqesore 2015 - E shtunë, 13. Qershor 2015 - 19:00 h

ShqiperiFranca
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 13 Qershor 2015
Match Time :19:00 h
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Cem SATMAN, Halis OZKAHYA, Kemal YILMAZ, Ekrem KAN
 
Spektatore: 13.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
    Eventet
   Gol
   • 43' : Ergys KACE ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 30' : Ergys KACE ( 1 )
    • 45' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )