HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Ndeshje miqesore
 Kronika e ndeshjes: Miqesore 2010 - E mërkurë, 03. Mars 2010 - 21:45 h

ShqiperiIrlanda e Veriut
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 03 Mars 2010
Match Time :21:45 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
 
Spektatore: 7.800

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

       Zevendesimet

        Eventet
       Gol
       • 25' : Ervin SKELA ( 1 )
        Karton i verdhe
        • 51' : Andi LILA ( 1 )
        • 87' : Edmond KAPLLANI ( 1 )