HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore
 Ekipi - Franca [FRA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Hugo LLORISHugo LLORIS  France, French Republic26. Dhjetor 1986 (35)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Patrice EVRAPatrice EVRA  France, French Republic15. Maj 1981 (41)11----------
0Christophe JALLETChristophe JALLET  France, French Republic13. Shkurt 1991 (31)11----------
0Bacary SAGNABacary SAGNA  France, French Republic14. Shkurt 1983 (39)------------
0Mamadou SAKHOMamadou SAKHO  - (-)11----------
0Raphael VARANERaphael VARANE  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Maxime GONALONSMaxime GONALONS  - (-)11----------
0Antoine GRIEZMANNAntoine GRIEZMANN  France, French Republic21. Mars 1991 (31)11--1-------
0Geoffrey KONDOGBIAGeoffrey KONDOGBIA  - (-)11----------
0Alexandre LACAZETTEAlexandre LACAZETTE  - (-)11----------
0Dimitri PAYETDimitri PAYET  France, French Republic29. Mars 1987 (35)11----------
0Paul POGBAPaul POGBA  France, French Republic15. Mars 1993 (29)------------
0Mathieu VALBUENAMathieu VALBUENA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Olivier GIROUDOlivier GIROUD  France, French Republic30. Shtator 1986 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------