HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore
Team statistics - Shqiperi
General
Matches played: 28
Win: 12
Draw: 7
Lost: 9
Highest home win:
Shqiperi - Qipro

6-1
Highest home lost:
Shqiperi - Slloveni

1-2
Highest away win:
Luksemburg - Shqiperi

0-2
Highest away lost:
Argjentine - Shqiperi

4-0
Goals
Goals for: 36
Goals for per match: 1.29
Goals against: 28
Goals against per match: 1
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.56
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 36
Goals per match: 2.4
Goals for25
Goals for per match: 1.67
Goals against11
Goals against per match: 0.73
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 14
Matches played: 13
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.15
Goals for11
Goals for per match: 0.85
Goals against17
Goals against per match: 1.31
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit