HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

U-19 Internationals
 Kronika e ndeshjes: Kualifikimi Europian 2010 - E premte, 08. Tetor 2010 - 14:30 h

Angli U-19Shqiperia U-19
61

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 08 Tetor 2010
Match Time :14:30 h
 
Playground :Stade de la Cité de l'Oie
Match referee(s):Vjadislavs KOHANS, Andrejs SIPALIO, Jonathan LARDOT, Christophe BERBIERS
 
Spektatore: 200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 78' : Jonjo SHELVEY ( 1 )
 • 74' : Vasil SHKURTAJ ( 1 )
Gol
 • 18' : Harry CANE ( 1 )
 • 44' : Connor WICKHAM ( 1 )
 • 72' : Harry CANE ( 1 )
 • 87' : Benik AFOBE ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 53' : Renald SHEHU ( 1 )
   • 77' : Ledian MUCAJ ( 1 )
   • 78' : Edon HASANI ( 1 )