HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
E hënë, 10 Tetor 2011 20:00 h
 
Shqiperia U-19 vs Malta U-19
 

Match details
Match Date :E hënë, 10 Tetor 2011
Match Time :20:00 h
 

Head-to-head

Shqiperia U-19 Stats Malta U-19
3 Current rank 5
3 Matches 0
0/1/2 W/D/L (Total) 0/0/0
0/1/0 W/D/L (Home)0/0/0
0/0/2 W/D/L (Away)0/0/0
1Points0
1 : 8 Goals0 : 0
-7 Difference0
---- Highest won home----
---- Highest loss home----
---- Highest won away----
Angli U-19 - Shqiperia U-19 6:1 Highest loss away----