HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
 Ekipi - Qipro U-19 [CypU19]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Nicolas ANASTASIOU  Cyprus, Republic of- (-)----------
 Zannettos MYTIDIS  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Martinos CHRISTOFI  - (-)11----------
 Andreas CHRISTOFIDIS  - (-)11----------
 Dimitris ECONOMOU  - (-)11----------
 Angelos KALYFOMMATOS  - (-)1-1---------
 Dimitris MOULAZIMIS  - (-)11----1-----
 Michalis PERIKLEOUS  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Kostakis ARTYMATAS  - (-)11----11----
 Andreas HADJIGEORGIOU  - (-)------------
 Dimitris KYPRIANOU  - (-)------------
 Konstantinos LAIFIS  - (-)11----------
 Zacharias THEODOROU  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --21----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Marinos ANDREOU  - (-)11----------
 Marios CHARALAMBOUS  - (-)11----------
 Alexandros KONSTANTINOU  - (-)------------
 Onisiforos ROUSHIAS  - (-)11----------
 Pieros SOTIRIOU  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --21----
 Stafi i Qipro U-19 [Qipro U-19]

 Funksioni
Zouvanis ZOUVANI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer