HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 24 Qershor 2020 21:30 h
 
Skenderbeu vs Bylis
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 24 Qershor 2020
Match Time :21:30 h
Match number :4
 

Head-to-head

Skenderbeu Stats Bylis
7 Current rank 5
5 Matches 5
3/0/2 W/D/L (Total) 3/0/2
1/0/1 W/D/L (Home)2/0/1
2/0/1 W/D/L (Away)1/0/1
0Points0
7 : 4 Goals10 : 5
3 Difference5
Skenderbeu - Besa 1:0 Highest won homeBylis - Laci 2:0
Skenderbeu - KS Devolli 0:2 Highest loss homeBylis - Pogradeci 1:2
KS Devolli - Skenderbeu 1:4 Highest won awayPogradeci - Bylis 0:4
Bylis - Skenderbeu 1:0 Highest loss awayLaci - Bylis 3:2


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
3E diel, 01. Shtator 201919:00Skenderbeu-Bylis0-3
12E shtunë, 09. Nentor 201914:00Bylis-Skenderbeu2-3
21E shtunë, 08. Shkurt 202014:00Skenderbeu-Bylis1-1
Kupa e Shqiperise 2019-20
6E enjte, 11. Qershor 202017:00Bylis-Skenderbeu1-0
Kategoria Superiore 2019-20
30E shtunë, 20. Qershor 202017:00Bylis-Skenderbeu1-0
Kategoria Superiore 2015-16
5E shtunë, 26. Shtator 201516:00Bylis-Skenderbeu1-3
14E enjte, 03. Dhjetor 201517:00Skenderbeu-Bylis4-0
23E diel, 28. Shkurt 201614:00Bylis-Skenderbeu1-1
32E shtunë, 30. Prill 201619:00Skenderbeu-Bylis3-0
Kategoria Superiore 2013-14
11E shtunë, 09. Nentor 201314:00Bylis-Skenderbeu1-0
22E shtunë, 08. Mars 201414:00Skenderbeu-Bylis2-1
25E shtunë, 22. Mars 201414:00Skenderbeu-Bylis3-0
Kategoria Superiore 2012-13
3E shtunë, 15. Shtator 201214:00Bylis-Skenderbeu1-1
16E diel, 24. Shkurt 201317:00Skenderbeu-Bylis2-2Match Report
Kategoria Superiore 2011-12
11E hënë, 05. Dhjetor 201116:00Skenderbeu-Bylis3-2
24E diel, 29. Prill 201213:00Bylis-Skenderbeu0-0
Kategoria Superiore 2010-11
7E shtunë, 16. Tetor 201014:30Bylis-Skenderbeu1-1
18E shtunë, 29. Janar 201113:00Skenderbeu-Bylis2-0
23E hënë, 07. Mars 201118:00Skenderbeu-Bylis3-1