HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Prishtina/ ‘Plisat’ festojnë 25-vjetorin e themelimit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 23 Nentor 2012 14:52   pdfShtypEmail

tifozat_Grupi i tifozëve të Prishtinës, ‘Plisat’ të dielën feston 25-vjetorin e themelimit.

Manifestimi festiv do të mbahet në sheshin ‘Nëna Terezë’ nga ora 16:00, është bërë e ditur të enjten në një konferencë për shtyp.

‘Janë bërë gati të gjitha përgatitjet për festën e së dielës. Jemi përgatitur për këtë ditë madhështore që të festojmë si duhet 25-vjetorin e themelimit’, ka thënë Besnik Mujeci, anëtar i tifogrupit ‘Plisat’.


busy
komente