HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Janar 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kollari zëvendëson Tovërlanin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:38   pdfShtypEmail

afrim_toverlani_380461282Strategu Besnik Kollari ka zëvendësuar trajnerin e Prishtinës, Afrim Tovërlanin. Kollari vjen në postin e shefit të shtabit teknik pas largimit të Tovërlanit për shkak se ky i fundit është dënuar më katër muaj nga Komisioni i Garave i FFK-së.

“Është nder dhe privilegj të drejtosh skuadrën e Prishtinës. Do të mundohem të ndjek rrugën e sukseseve që ka arritur Tovërlani”, ka thënë Kollari.

Fatmir Bytyçi


busy
komente