HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte duan serish Karakacin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 15 Maj 2013 22:42   pdfShtypEmail
partizani_spotklubPartizani po mendon per te ardhmen dhe drejtuesit e skuadres po planifikojne te afrojne vec lojtareve te afirmuar edhe disa te rinj te spikatur. Nje nga keta eshte dhe shkodrani Karakaci. Mesfushori luajti ne fazen e pare per te kuqte por me pas me ardhjen e trajnerit Shpetim Duro u largua. Tani ai eshte serish ne planet e Partizanit por per te ardhmen e tij vendos Vllaznia, pasi shkodranet e kane ne kontrate mesfushorin e talentuar.

busy
komente