HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tifozat kuq e zi, protesta para Ambasades Greke!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 28 Mars 2010 05:43   pdfShtypEmail
tifozat_Grupimi i tifozeve "Kuq e Zi"" kane marre pjese sot ne protesten e zhvilluar para ambasades Greke duke treguar indinjaten e tyre ndaj shprehjeve rraciste dy dite me pare ne Athine. Me moton "Shqiperi etnike" dhe "O sa mir me qen Shqiptar|, tifozet kuqezi se bashku me njerez vullnetar por dhe ne pranine e disa politikaneve, kane protestuar paqesisht, para dyerve te ambasades Greke, ne Tirane.

Klevis Bejkolli

busy
komente