HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja stervitje me dy seanca
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 10:48   pdfShtypEmail
skela_dallku_cana1_375891509Kombetarja e Shqiperise ka zhvilluar stervitje te rregullt sipas programit, me dy seanca paradite dhe pasdite, respektivisht ne Kavaje dhe Durres. Trajneri Kuze eshte perqendruar si gjithnje tek ana tekniko-taktike e skuadres dhe nuk kane munguar vrapimet e lehta, gjuajtjet ne porte si dhe "scrimage" brenda perbrenda grupit. Duke patur parasysh qe Danimarka eshte nje kundershtar shume i forte fizikisht, trajneri i kombetares eshte munduar qe te koncentrohet edhe tek permiresimi i gjendjes fizike te ekipit. Me skuadren ne seancat stervitore jane bashkuar edhe futbollistet Hamdi Salihi dhe Lorik Cana

Altin Ngjela

busy
komente