HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe shpall listen per miqesoret e rradhes!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 15 Maj 2010 15:34   pdfShtypEmail
kombetarja_ne_malteTrajneri i Kombetares Josip Kuzhe ka shpallur listen e lojtareve qe do te grumbullohen per miqwesoren me Malin e Zi dhe Andoren:

Potrtiere

Isli Hidi      
Samir Ujkani   

Mbrojtes

Andi Lila      
Armend Dallku     
Kristi Vangjeli    
Ansi Agolli      
Lorik Cana      
Ditmar Bicaj  
Endrit Vrapi  
Debatik Curri    

Mesfushore

Ervin Bulku      
Klodian Duro     
Ervin Skela      
Jahmir Hyka      
Gilman Lika      
Emilian Vila     
Emiljano Veliaj  
Gjergj Muzaka    

Sulmues

Erjon Bogdani    
Hamdi Salihi     
Edmond Kapllani    
Elis Bakaj        
Bekim Bala    
Ahmed Jonuzi  
Parid Xhihani  

Trajner
Josip Kuzhe


busy
komente