HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Cmime te lira per miqesoren Mali i Zi-Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 24 Maj 2010 23:19   pdfShtypEmail

bileta_per_ndeshjeKane dale ne shitje gjate dites se djeshme biletat per ndeshjen miqesore qe do te zhvillohet neser ne mbremje mes Malit te Zi dhe Shqiperise. 2 euro kushton nje bilete per ne tribunat pas portave dhe 4 euro do te kushtoje nje bilete per ne tribunat kryesore. Tifozeria kuqezi do te jete e shumte ne numer, por ne te njejten kohe edhe interesimi i vendasve ne diten e pare te hedhjes se biletave ne treg ka qene mjaft i larte. Pritet qe i gjithe stadiumi te jete i mbushur plot edhe pse do te jete vetem nje miqesore mes dy shteteve fqinje.

Enea Shtrepi


busy
komente