HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Erjon Bogdani firmos me Cezenen!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 22 Korrik 2010 05:48   pdfShtypEmail
bogdani_kievo_gol__518212477Sulmuesi i kombetares se Shqiperise Erjon Bogdani ka firmosur per nje vit me ekipin e Cezenes. Tek skuadra e re, Er-Bomber do te ribashkohet me trajnerin e tij Massimo Ficcadenti qe kishte tek Verona gjate edicionit 2004-05, kur shenoi 17 gola per skuadren "verdheblu" ne Seria B

Kel Naraci

busy
komente