HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Frank Rijkard: Lorik, duhet te humbesh 5 KG!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 23 Korrik 2010 01:11   pdfShtypEmail
lorik__canaj_gallatasarajTrajneri holandez i Gallatasarait Frank Rajkard i ka lene detyre mesfushorit shqipetar Lorik Cana qe te bjere 5-kg nga pesha. Nje mbipeshe e lehte e tij ishte vene re kohet e fundit kur luante ne kampionatin anglez si dhe dhe ne ndeshjen e fundit miqesore qe ai zhvilloi me kombetaren shqipetare ndaj Malit te Zi qe Shqiperia e fitoi 1-0.

Dardanoz Zhilivoda

busy
komente