HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bakaj nuk tregon kualitet per te luajtur ne Bundeslige
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 26 Korrik 2010 08:11   pdfShtypEmail

elis_bakajMesfushori Elis Bakaj eshte larguar nga vendi ku po zhvillone fazen pergatitore skuadra e Hanover 96. Ai nuk mundi ti binde drejtuesit e klubit gjerman. Ne dy ndeshje miqesore te luajtura ai nuk tregoj kualitet per te luajtur ne Bundeslige. Lajme i mire ky per skuadren e Dinamos, edhe pse Elisi do kthehet i demtuar.

Dardanoz Zhilivoda


busy
komente