HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hamdi Salihi asiston ne golin e Rapidit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 27 Korrik 2010 10:03   pdfShtypEmail

hamdi_salihi_rapidSulmuesi shkodran Hamdi Salihi vazhdon te mos e shikoj veten ne formacionin e pare te Rapidit te Vjenes. Ne ndeshjen e fundit perball Wiener Neustadt ku dhe skuadra e tij u mund me rezultatin 2-1 ai u aktivizua ne minute e 58-te. Ne minuten e 73-te ai jep asisin per golin e vetem te shenuar nga Rapidi me ane te  Nikica Jelavic. Ne dy javet e para skuadra e Rapidit ka pesuar dy humbje.

Kel Naraci


busy
komente