HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Migjen Basha debutim kuq e zi - 11 Gusht?!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 30 Korrik 2010 21:54   pdfShtypEmail
migjen_basha_11_09_05_baulmes_laussaneMesfushori i Atalantes ne Seria B, Migjen Basha pritet te beje debutimin e tij per kombetaren Shqiptare me 11-Gusht ne ndeshjen miqesore me Uzbekistanin. Nje fakt te tille e ka pohuar si lojtari, por dhe njerez prane trajnerit Josip Kuzhe. Pajisja me pasaporten shqipetare pritet te behet keto dite pasi gjithe dokumentacioni i nevojshem eshte dorezuar me heret dhe tani eshte drejt fazes perfundimtare.                                      

Kel Naraci

busy
komente