HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 19 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/Lojtaret e grumbulluar per ndeshjet me Rumanine dhe Luksemburgun nga trajneri Josip Kuzhe
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Gusht 2010 14:55   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseNdeshjet do te zhvillohen perkatesisht:

Rumani - Shqiperi (Date 3 Shtator 2010)

Shqiperi - Luksemburg (Date 7 Shator 2010 ne stadiumin Qemal Stafa , Tirane)

Lista e lojtareve:

1.    Arjan Beqaj                                      Olimpiakos Nicosia
2.    Isli Hidi                                             Dinamo Tirana 
3.    Samir Ujkani                                      Novara Calcio          
4.    Andi Lila                                           SK Tirana                   
5.    Armend Dallku                                  Vorskla Poltava                      
6.    Kristi Vangjeli                                    Aris Selaniku                          
7.    Ansi Agolli                                        Qaraback
8.    Admir Teli                                        Qaraback                               
9.    Lorik Cana                                        Gallatasaray                           
10.    Endrit Vrapi                                    Skenderbeu                            
11.    Debatik Curri                                  Genclebirligi
12.    Ervin Bulku                                     Hajduk Split
13.    Ervin Skela                                     Pa skuader                                
14.    Klodian Duro                                  Lask Linz                     
15.    Jahmir Hyka                                   Panionios                                            
16.    Gilman Lika                                    Diabarkispor                                   
17.    Emilian Vila                                    Dinamo Tirana                                   
18.    Gjergj Muzaka                                Dinamo Tirana                                               
19.    Erjon Bogdani                                Cesena                                               
20.    Hamdi Salihi                                   Rapid Vienna                          
21.    Edmond Kapllani                             Augsburg                                
22.    Elis Bakaj                                       Dinamo Tirana
23.     Ahmed Jonuzi                               Vorskla Poltava

Programi stervitor

29.08            Fillimi Grumbullimit....................................           18.00

30.08            10.00 Stervitje                 12.00 Takim me shypin    18.00 Stervitje
31.08            12.00 Takim me shtypin    17.00 (ndeshje miqesore me Apollonine)
01.09            10.00 Stervitje                 12.00 Takim me shtypin   18.00 Stervitje
02.09           09.30  nisja per Rumani    19.00  stervitje ne Ceahlaul St.
03.09            Ndeshja                 Rumani-Shqiperi
04.09            18.00 Stervitje
05.09            12.00 Takim me shtypin....................................    18.00 Stervitje
06.09            12.00 Takim me shtypin....................................    18.00 Stervitja
07.09            Ndeshja            Shqiperi – Luksemburg

Media FSHF


busy
komente