HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore / Shqiperi-Apoloni 1-1
nga AlbaniaSoccer   E martë, 31 Gusht 2010 21:24   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitjeSkuadra perfaqesuese e Shqiperise ka zhvilluar sot pasdite ne Stadiumin "Niko Dovana" nje takim miqesor me ekipin e Kategorise 1 Apolonia te Fierit. Takimi ka perfunduar ne barazim megolin e shenuar nga Hamdi Salihi per Shqiperine dhe Andi Ribaj per Apolonine. Gjate ketij takimi nuk munguan edhe acarrimet e lojtareve por pa probleme midis paleve.Trajneri Kuzhe vezhgoi nga afer gjendjen e lojtareve qe ai mendon se do fillojne si titullare takimin ndaj Rumanise, nderkohe qe alternoi disa lojtare ne mbrojtje dhe ne mesfushe.

Andi Kodra

busy
komente