HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Reagim/ Tifozet kuqezi djegin flamurin serb
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Tetor 2010 22:50   pdfShtypEmail

flmuri_serb_digjetNuk ka munguar reagimi i shqipetareve pas djegies se flamurit nga huliganet serb. Tifozet kuqezi sapo kane pare pamjet filmike kane shkuar drejt ambasades serbe dhe kane djegur flamurin serb. Edhe pse nje grup i vogel, kuqezinjte kane dashur te japin nje mesazh se nuk pajtohen me sjellje te tilla dhe gjithashtu kane kerkuar reagim nga qeveria shqipetare por gjithashtu e nga i gjithe opinioni. Ne ditet ne vazhdim pritet te kete te tjera protesta ne lidhje me djegien e flamurit shqipetar ne ndeshjen Itali-Serbi.

Enea Shtrepi


busy
komente