HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mishel Platini mberrin ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E martë, 19 Tetor 2010 12:55   pdfShtypEmail

mishel_platiniPresidenti i UEFA-s, Mishel Platini ka mberritur ne aeroportin “Nene Tereza” rreth ores 13:15. Ai eshte pritur nga presidenti i Federates Shqiptare te Futbollit  Armando Duka. Mediat e shumta qe kane qene te pranishme ne aeroport kane pritur qe Platini te fliste me ta, por ai ka preferuar te largohet per tu sistemuar ne hoteli “Rogner Europapark”.

Mishel Platini ka ardhur ne Shqiperi me ftesen e presidentit Duka me rastin e festimeve te 80-vjetorit te FSHF-se.

Klevis Bejkolli


busy
komente