HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe therret Orges Shehin per miqesoren me Maqedonine
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 11 Nentor 2010 00:34   pdfShtypEmail

Orges_shehu_skenderbeTrajneri i kombetares shqipetare Josip Kuzhe ka vendosur te grumbulloje portierin e Skenderbeut per ndeshjen miqesore me Maqedonine. Kroati ka zgjedhur te therrase Orges Shehin ne vend te Arjan Beqaj qe eshte demtuar ne gju dhe duhet te operohet e te mungoje per kater muajt e ardhshem. Shehi do te provoje shancin e tij ne ekipin kombetar, por nese do te kerkoje te luaje i duhet te perballet me konkurrencen e Saimir Ujkanit, gardianit te portes se Novares ne Serine B italiane.

Enea Shtrepi


busy
komente