HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ervin Bulku: Kjo miqesore do na vlej per ndeshjet eleminatore
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 15 Nentor 2010 16:31   pdfShtypEmail

ervin_bulku_greuther_albania_thumbMesfushori Ervin Bulku qe aktivizohet me Hajduk Split ne kampionatin kroat ne konferencen per shtyp ka deklaruar se :

“Nje ndeshje miqesore me nje kundershtar qe te imponon respekt per futbollin qe ka treguar. Kjo perballje do na sherbeje per te pare gjendjen qe ekipi ka para ndeshjeve eleminatore te Euro 2012. Gjithashtu kjo perballje eshte nje mundesi e mire per lojtaret qe jane aktivizuar pak per te treguar formen e tyre ne menyre qe te gjejne hapesirat e duhura ne ndeshjet e ardhshme. Shpresoj qe te arrijme nje rezultat pozitiv, aq me shume qe kombetarja luan per here te pare ne Korçe”.

Klevis Bejkolli


busy
komente