HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana do te mungoje ne miqesoren ndaj Maqedonise
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 15 Nentor 2010 19:07   pdfShtypEmail

lorik_cana_kuqeziMesfushori i ekipit kombetar Lorik Cana si pasoje e nje demtimi te pesuar ne kavilje gjate ndeshjes per kampionatin turk Galatasay- Manisaspor, nuk do te jete i pranishem per ndeshjen miqesore ndaj Maqedonise. Nje tjeter mungese kjo per kombetaren tone pas atyre te Bogdanit, Likes, Kapllanit dhe Skeles.

Kel Naraçi


busy
komente