HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Ka nisur sot ne Korce shitja e biletave per ndeshjen Shqiperi-Maqedoni
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 15 Nentor 2010 22:45   pdfShtypEmail

bileta_per_ndeshjeKa nisur sot ne qytetin e Korces shitja e biletave per ndeshjen miqesore qe do te luhet te merkuren ne stadiumin Skenderbeu, mes Shqiperise dhe Maqedonise. Ne disa pika te ndryshme ne qytet ka nisur shitja e biletave qe do te kushtojne 5000 leke ne tribune qendrore, 500 leke ne ate karshi dhe 200 leke ne tribunen anesore. Ndeshja miqesore mes Shqiperise dhe Maqedonise do te luhet te merkuren ne oren 18:00.

Enea Shtrepi


busy
komente