HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shoshi në liste, Bakaj dhe Lila te padisponueshëm
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Tetor 2009 14:15   pdfShtypEmail

Maringlen Shoshi eshte pika shenjester per trajnerin e kombetares
Josip Kuzhe. Ky lojtar eshte skela_dallku_cana1_375891509arsyeja qe kroati se bashku me
Presidentin e FSHF-se Armand Duka do te udhetojne per ne Korce per te ndjekur takimin Skenderbeu-Apollonia. Shoshi eshte piketuar nga trajneri Kuze duke patur parasysh mungesat dhe demtimet qe ka ne skuadrer. Bakaj dhe Lila do te jene te padisponueshem per trajnerin Kuze ne ndeshjen ndaj Suedise. Bakaj eshte akoma i lenduar ndersa Lila jashte forme dhe I pezulluar ne kampionat dhe kjo do ti shkepusi lojtaret e lartpermendur per te qene te disponueshem per ndeshjen ndaj Suedise, ndonese trajneri Kuzhe vazhdon te shtyje idene e thirrjes se lojtareve per tu stervitur me skuadren ne Gjermani, ndonese mundesite jane negative

Altin Ngjela


busy
komente